Adana Filo KiralamaADANA FİLO KİRALAMA - ATAKAY ARAÇ KİRALAMA

Atakay oto kiralama olarak bu yazımızda orta ve büyük işletmelere, dağıtım, saha satış amacıyla kullanılmak üzere filo araçlarından yani Adana filo kiralama konusundan bahsedeceğiz.


Adana Filo kiralama nedir, filo kiralamaya neden ihtiyaç duyulur?


Filo orta ve büyük işletmeler açıldığı andan itibaren belirli bir bütçeye sahiptirler. Genellikle bu bütçeyi üretim ve pazarlama için kullanırlar. Pazarlama firmadan firmaya, kişiden firmaya, firmadan kişiye olmak üzere değişebilir. Orta ve büyük çaplı işletmeler sıfır veya ikinci el araç almak yerine çoğu zaman Adana filo kiralama şirketlerini kullanırlar. Bu sayede bütçeden kazanç sağlamış olurlar. Çünkü sıfır araç almak durumunda olurlarsa bu daha masraflı ve büyük bütçeye denk gelecektir. Bu nedenle çoğu firma saha satış temsilcisine aylık/yıllık araç kiralarlar. Bununla birlikte ürünlerine satacak kurum veya kuruluşlara rahatça ulaşım sağlayabilirler. Adana filo kiralama fiyatları, araç sayısı ve araç marka/modeline göre değişkenlik gösterir. Detaylı bilgi için iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.


 

2003 yılından itibaren sektörde olmamızın yanı sıra her zaman gelişim ve yeniliğe açık bir firma olarak Adana filo kiralama sektöründe olmaya devam edeceğiz. Her zaman eleştiriye açığız. Kendimizi geliştirmek için siz değerli müşterilerimizin her fikrini önemsiyoruz. 7/24 bize istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Atakay araç kiralama, Adana araç kiralama’da 1 numara…


Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Kolay Araç Teslimatı

İstediğiniz konumdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her bütçeye uygun ekonomik Adana araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.