Sıkça Sorulan Sorular

ATAKAY RENT A CAR - S. S. S.


- Aracı Nasıl Teslim Alabilirim?

Atakay Araç Kiralama, kiraladığınız aracı dilerseniz ofisimizde çayımızı, kahvemizi içerek teslim alabilir veya herhangi bir konumda teslim alabilirsiniz.

- Araç Kiralamak İçin Ehliyet ve Yaş Sınırı Var Mı?

Atakay Araç Kiralama, adana araç kiralama, ehliyet ve yaş araç sınıflarına göre değişkenlik gösterebilir. B ve C grubu araçlar için 21 yaş ve en az 2 yıllık yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması gerekmektedir. Diğer gruplar için 25 yaş ve en az 3 yıllık ehliyete sahip olunması gerekmektedir. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

- Kiraladığım Aracı Arkadaşım Kullanabilir Mi?

Sözleşmede yer alan kişi/kişiler haricinde 3.kişilere aracı teslim etmek ve kullandırmak yasaktır. Bu tür kullandırmalar sebebi ile oluşabilecek tüm maddi/manevi hasar ve kayıplar tarafınıza faturalandırılır.

- Kiralık Araçları Ofisinizde Görebilir Miyim?

Atakay oto kiralama olarak siz değerli müşterilerimizi ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

- Rezervasyon Değişikliği Yapabilir Miyiz?

Atakay araç kiralama olarak tabii ki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak araç kiralama rezervasyon işleminizi değiştirebilirsiniz.

- Kiraladığım Araçla Kaza Yaptım, Ne Yapmalıyım?

Herhangi bir kaza durumunda çift taraflı kazalarda kaza tespit tutanağı veya kaza tek taraflı ise polis tutanağı ile zabıt altına alınmalıdır. Atakay rent a car firmasından kiraladığınız aracın kasko durumu hakkında bilgi alınız.


Atakay rent a car ailesi olarak müşterilerimizi anlayışla karşılayabiliyor ve her sorununda yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bunun yanında Adana araç kiralama firmaları arasından kaliteyi, müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş olarak Atakay Rent a Car, her daim hizmetinizdedir.


Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Kolay Araç Teslimatı

İstediğiniz konumdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her bütçeye uygun ekonomik Adana araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.